W tym szaleństwie jest…poniedziałek 19.01.2015

… metoda? A może jednak po prostu – 100 proc. szaleństwa w szaleństwie. MamaM. zdecydowała, że weźmie udział w konkursie „BLOG ROKU 2014”. Ale od razu spieszy uspokoić pozostałych konkursowiczów… nie rości sobie prawa do głównej nagrody!

 

Nasz blog jest blogiem niszowym, w dodatku na styku przeróżnych obszarów. Najbliżej mu do „pasji”, dlatego wybór padł właśnie na tę kategorię, a nie na przykład „literackie i artystyczne” czy „parentingowe”. Piszemy o pasjach, niech więc będą pasje.

 

200x175-pasjeTworczosc

 

Teraz czekamy na uruchomienie głosowania. W stosownym czasie MamaM. wystosuje, nomen omen, apel. Tudzież zarzuci Szanownych Czytelników prośbami i żebrzącymi, wymownymi spojrzeniami. Albo rzuci, niczym Edward Gierek: „Pomożecie?!”

 

PS. Edward Gierek swoje słynne „Jak, pomożecie?” rzucił w stronę robotników 25 stycznia 1971 roku. Ale rodzinna legenda głosi, że MamaMamyM., czyli BabciaM. „pomożemy!” krzyczała na porodówce, wydając na świat MamęM. Jest to oczywista nieprawda, bo MamaM. od ponad miesiąca była już wtedy na świecie. Tak właśnie tworzą się mity.

 

No więc jak, pomożecie?

 

Dodaj komentarz

Imię (wymagane):

E-mail (opcjonalnie):

Treść (wymagane):

  1. Anutek napisał(a):

    Pomożemy :)!

    • Mama M napisał(a):

      No! (to też cytat z EG, ekhem). Dziękuję, podniesionam na duchu. Aktualnie jestę blogerę bez laptopa… Jakaś firma, ktoś, coś? (Żaaaaart)