Wyniki konkursu. Ogłoszenie techniczneniedziela 11.01.2015

mrocznaStrona główna jest. Wróciła! Można przeszukiwać blog po kategoriach, tagach, korzystać z archiwum miesięcznego. Alleluja!

 

MamaM. zaś wręcz przeciwnie do strony głównej – coraz bardziej jej nie ma czasowo. A kolejka nienapisanych wpisów puchnie, aż strach. W tej chwili czekają co najmniej cztery notki. I kiedy, kiedy je napisać, he?

 

Ale konkurs rozstrzygamy terminowo – autorzy wszystkich komentarzy dostaną to, czego chcą. Dwie części „Przygód w świecie Minecrafta”, albo poprzednie części też – proszę o przysłanie preferencji. Ale – to ważne – nie na maila. Bo dla odmiany, żeby nie było tak różowo, mail zalewany jest czymś w rodzaju… sami wiecie czego. Więc proszę o wpisanie danych (i wybranych tomów) w komentarzu do tego wpisu. Oczywiście komentarze nie zostaną opublikowane, po przeczytaniu je wykasuję.

 

Jeszcze w styczniu będzie kolejny konkurs, ale najpierw muszę coś zrobić z pocztą 🙂

 

Dodaj komentarz

Imię (wymagane):

E-mail (opcjonalnie):

Treść (wymagane):

  1. Mama M napisał(a):

    Dostałam wszystkie dane do wysyłki, obiecuję we wtorek zrealizować wysyłkę. Każdy dostanie to, co zamówił. A ponieważ jutro odstawiam M. do DziadkówM. i wracam w poniedziałek, można się spodziewać wysypu notek (co najmniej trzech), w których polecimy wam pewną Wystawę (M. jak o niej mówi, to z dużej litery) i dwie ciekawe książki. Zawsze, jak napiszę że coś napiszę, to łatwiej mi dotrzymać słowa. O.

  2. Agata napisał(a):

    Dostaliśmy książki. Syn się baaaaardzo ucieszył! Dziękujemy serdecznie! 🙂